SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PS3 ME 21 LOJA
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
ID e produktit :
135258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes PS3 Me 21 loja. 17 cd dhe 4-5 Demo ( lojat demo jan fifa 17 pes 2017 paday2 dhe me motora) Ps3 osht n gjendje t rregullt, i ka te gjitha kabllat. 2 gjestika 1 Mikrofon( mun me fol dhe me lujt online). Gjithashtu ne lojen e black ops 2 i kam 3 Dlc ( dmth 4 mapa per zombie dhe multiplayer qe i kam ble personalisht 50€) Ps3 e ka hdmi kabllen, dhe ka kabllen per rrym, mbushin e gjestikave. Me nje fjal eshte ne gjendje perfekte. Ps3 i ka 160Gb dhe Nuk behet me qip. Pres bleres seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
045 638 717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »