SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jack Russell Terrier
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '17
ID e produktit :
135265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet qeni i racës Jack Russell Terrier.Qeni ka 15 muj i ka të gjitha vakcinat e kryera dhe posedon librez shëndetsore.Qeni shitet vetëm për marakli dhe që e njohin këtë racë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
049890050, +38649890050
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »