SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy veshje kombtare dhe e patgorit Jan punime me dor, te reja
Çmimi :
€339.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
ID e produktit :
135273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy veshje kombtare dhe e patgoritJan punime me dor, te reja te pa perdoruraQmimi i veshjes se patgorit eshte 539€Qmimi i veshjes kombtare eshte 339€Kontakt:049 643 647 ( viber )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Retouch
Berlin, Connecticut
049643647
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »