SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar per pizzeri & restorant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
ID e produktit :
135279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes komplet invertarin -kuzhina -shanku -tavolina dhe karrika si dhe te gjitha mjetet percjellse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049215257
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »