SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iTech: Montimin e Kamerave,Alarmeve te vjedhjes dhe zjarrit , GPS per automjetet tuaja , Montimin e zerimit... ejt
Kategoria :
Postuar :
Sot 01:11
ID e produktit :
135325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iTech ofron shërbime gjithpërfshirëse në dizajnimin dhe insalimin e kabllimit
voice dhe data,
fiber optic,
sistmeve telefonike,
sistemeve të videovëzhgimit,
sistemeve te zërimit,
sistemeve kundër zjarrit,
sistemeve kundër vjedhjes,
sistemeve gps per automjetet tuaja,
sistemeve te video-audio interfonëve,
si dhe në fushat tjera angazhohen për shërbime me përformancë sa më të lartë.
Ne ofrojm garancion ne paisjet dhe ne punën tonë.

Kontakt:
Telefon: 049/718/828 (Viber & Whatsapp)
Facebook : www.facebook.com/itechnology01 
Informata rreth publikuesit
iTech
Vushtrri
049718828
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »