SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) Dy Llaptop HP Compaq (CQ57) (DR57)
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
ID e produktit :
135370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Specifikat e llaptopit jane keto:


Llaptopi 1 CQ57 - 444sg
HP compaq CQ57
Procesori : 1.3 GHz AMD Dual-Core E-300 APU with Radeon HD 6310 Discrete-Class Graphics
RAM: 2 GB DDR3
Ekrani: 39,6 cm (15.6") HD LED BrightView (1366 x 768)
Portet e jashtme: Multi-Format Digital Media Card Reader1 VGA
1 Headphone-out
1 Microphone-in
3 USB 2.0
1 RJ45

Bateria nuk eshte plotesisht funksionale deri ne 1 ore.
Adapteri origjinal.
I blere ne Gjermani, perdoruesi i pare jam une.Llaptopi i dyte [DR57 - aaa10225gr1]
HP compaq dr57

Procesori: 1.0 GHz AMD Dual-Core E-300 APU with Radeon HD
RAM: 2 GB DDR3
Ekrani: 39,6 cm (15.6") HD LED BrightView (1366 x 768)
Portet e jashtme: Multi-Format Digital Media Card Reader1 VGA
1 Headphone-out
1 Microphone-in
3 USB 2.0
1 RJ45

Adapteri origjinal.
Bateria funksionale deri 3,5 ore.
Perdoruesi i pare, i blere ne Gjermani.

Per me shume kontaktoni ne numer te telefonit.

Te dy llaptopet jane ne gjendje funksionale dhe punojne pa problem.

Qmimi per secilin eshte 170 EURO.

Qmimi eshte i diskutueshem.

Nr. Kontaktues: 049831902
Kontakti edhe ne Whatsapp & Viber.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »