SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Llaptop Toshiba
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
ID e produktit :
135380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Llaptop Toshiba Në gjendje shum te mir, i ruajtur dhe jo shum i pordorur. Llaptopi eshte me nje mini defekt WiFi-a nuk i ban ndoshta une ja kam ndalu apo se di qa ka.Mirpo une e perdori me nje USB-WiFi e cila ka kushtuar 9€, e qe me kete paisje puno plotesisht normal pa kurfar problemi. Per kete arsye ka kete ćmim 130€ . Kontakt: Viber +38649868408 per foto tjera shkruaj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
Prishtinë
049868408
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »