SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Frigoriferin me cmime te volitshem
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '17
ID e produktit :
135390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim Frigoriferin me tip FR-140 i prodhuar ne vitin 2011. Frigoriferi ka kapacitet per 82 Litra eshte perdorur 2 muaj dhe eshte ne gjendje te rregullt.

Kontakti: +38649701446
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
+38649701446
Dardani - Bill Clinton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »