SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biznesi (leshohet me qera)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
ID e produktit :
135416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet biznesi me qera , i gatshem per shfrytezim me te gjitha kushtet. Lokali eshte Restaurant & Bar , ku jan kushtet jashtzakonisht te mira per gastronomi. Lokalii i ka 110 metra katror. Ka 2 wc , kuzhin , me gjitha paisjet brenda te nevojshme , nxemje qendrore me kamin- pelet , design te jashtzakonshem me ndriqime dhe hapsir te mjaftueshme per shfrytezim ku mund te shihen dhe ne foto. Lokali gjendet ne lagjen Emshir - Kalabria e Re Prishtine , per detaje me te hollesishme ju lutem na kontaktoni ne numerat 044434307 dhe 049702005Qmimi sipas marrveshjes ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berkant
Prishtinë
049702005
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »