SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Xbox 360
Çmimi fillestar :
€200.00
Ju kurseni :
€5.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€195.00 Çmimi rritet në €200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
ID e produktit :
135422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Xbox 360 Shum i Ruajtur Dhe Pak I Perdorur Vjen Me 1 Joystick Dhe Me 20 Loja:Gta 5,Fifa 16,Fifa 17 Demo,Fifa Street Demo,Pes 2017 Demo,Call of Duty Ghosts,Forza Horizon,Forza Horizon 2,Forza Horizon 2 Fast&Furious,Stuntman Ignition,Super Meat Boy,Halo 4,I Am Alive,Terreria,Watch Dogs,XCOM Enemy Unknown,Worms 2:Armageddon,Peggle,Hexic HD,Happy Wars.
Mundeni te kontaktoni edhe ne viber ne numrin +37745831701
Informata rreth publikuesit
Det
Prishtinë
045831701
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »