SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Transporti prishtina - Gjermani-Kosove 24h
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '16
ID e produktit :
135447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bej transportin e veturave ne gjendje te rregullt teknike dhe juridike ,prej Gjermanis(dhe vendeve tjera) sipas porosis dhe deshires se klientit .Nr. kontaktues 045 630-541
Informata rreth publikuesit
Flamur
Fushë Kosovë
045630541
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »