SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy A5 16gb Black 2016 i Rii
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
ID e produktit :
135458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy A5 2016 black te rii , telefoni ka folien e vet glass fabrikisht dhe specifikat e tij jane:
-v6.0.1 (Marshmallow)
-Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
-16 GB, 2 GB RAM
-Camera 13MP/ 5MP
-Fingerprint
Per me shum mund te kontaktoni edhe ne viber :
+38649800723
Informata rreth publikuesit
duki
Prizren
049800723
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »