SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Felge Alumini me Goma 185/55/R14 me 4shtrafa
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
ID e produktit :
135459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Felge alumini me Goma 185/55/R14 origjinale ne gjendje perfekte shum te ruajtura siq shihen edhe ne foto. Felnet jan me 4 shtrafa kan dhe shtrafat e tyre origjinale, kan qen te montuara ne Citroen,mund te bejn per Opel Corsa , Ford Focus , Renault ejt.
Per me shume mund te kontaktoni edhe ne viber :
+38649800723
Informata rreth publikuesit
duki
Prizren
049800723
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »