SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pioneer navigacion per golf 4,5,6
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
ID e produktit :
135498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Navigacion pioner i ri me paket me librat ne disa gjuhe te botes ka kushturar 399€ ne Gjermani siq shihet edhe ne faktur.Arsyja e shitjes eshte se nuk ju ka pershtatur ne veturen time.Pioneer vjen me gjitha paisjet percjellse siq shihet edhe ne foto eshte touch scren,lidhjen me telefon me bluetoth,lidhjen me kerr board computer lidhjen me sensora dhe kamera nese posedon vetura.Ka daljen edhe per usb,micro sd cart ku mund ti instaloni gjitha hartat e botes si dhe shum funksione te tjera per me shum kontaktoni viber:+37745394994.Veretje navigacioni posedon edhe "ramin" special qe dmth ju pershtatet edhe veturave te reja si golf 6 passat cc.Qmimi fiks.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Prishtinë
045394994
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »