SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 3
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
ID e produktit :
135501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Shitje ps3 ne gjendje perfekte I sapo ardhur nga zvicra, posedon 2 joystika origjinal vetem nje ka kushtuar 80chf gjithashtu posedon edhe dy lojra FIFA 12 dhe GRANTURISMO 5. VIBER: +37745432404

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
045432404
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »