SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biciklet Team Elite TE04 BMC nga gjermania
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '17
ID e produktit :
135503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten tem elite te04 BMC prodhim zvicrran e importuar nga gjermania , posedon frenat medisk dhe me ulje , e porsaardhur per me shum kontakt ne telefon ose viber whatsap : 044432900 faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
044432900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »