SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pena Creative Graphic Studio - Reklama Dizajn Print Web
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
ID e produktit :
135514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pena Creative Graphic Studio - Ofrojme cilesi kualitet te produkteve, korrektesi sipas marrveshjes brenda kohes.

Sherbimet dhe produktet:

Logo

Vizitkarta

Gavrim ne gota

Qendisje ne tekstil,

Shtyp UV ne Maica

Shtyp UV ne kimika

Shtyp UV ne shkrepsa

Shtyp UV ne fasikulla

Shtyp ne format te madh

Shtyp ne Cerade

Shtyp ne folje

Shtyp ne rrjete

Shtyp ne bez

Shtyp ne leter

Reklama

Gramazhe te ndryshme

60 80 115 200 240 300 350 gr/m2

Sherbime grafike.-------

Logo, maica,vizitkarta, kimika, banera, brochure, katalogje, fletepalosje, etiketa te ndryshme, çertifikata, mirenjohje, reklama, meny.

office@pena-graphic.com | +38649 686 631 #PenaCreativeGraphicStudio
Informata rreth publikuesit
Pena Graphic Creative Studio
Prishtinë
+38649686631
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »