SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Termo Elind 2.5
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
ID e produktit :
135580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes termo Elind 2.5 ne gjendje shum te mire dhe ruajtur , arsyeja e shitjes eshte se kam vendosur nxemje qendrore nuk e kam perdorur
Qmimi 150 euro mund te negociohet
tel viber +38649776622
Informata rreth publikuesit
arben
+38649776622
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »