SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine e larjes _Gorenje
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
ID e produktit :
135638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte e perdorur 5 vite dhe eshte ne gjendje te rregullt .
Informata rreth publikuesit
Dhurata
Prishtinë
+37744163044
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »