SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SonyPlaystation 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
135680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sony playstation 2.Posedon qip qe lexon cd fallc,1 xhojstik,10cd+me lojra te ndryshe pes.gta.need for speed etj.Posedon dhe te gjitha kabllat si mungon asnje.
Tel-045888983
Viber-+37745888983
Informata rreth publikuesit
Ricardo
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »