SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dekodim,rritje e performances dhe bateris si dhe zhbllokim i google account per Android
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '16
ID e produktit :
135744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrrim i versionit te sistemit,formatizim,rritje e performances si dhe bateri me kohzgjatje me te madhe si dhe zhbllokim i androidav me google account mirpo perpos te fundit tjerat varen edhe nga smartfoni
Informata rreth publikuesit
Jonian
Prishtinë
049290043
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »