SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TV BEKA SERVIS
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
ID e produktit :
135746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme riparimin e TV LCD dhe kemi pjese te ndryshme per LCD TV ,Samsung ,Philips,Grundig etj Gjindemi ne Ferizaj , ne rruge te Varoshit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
TV BEKA
Ferizaj
044574413
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »