SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OSRAM Xenarc Cool Blue Intense D2SOSRAM Xenarc Cool Blue Intens
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
ID e produktit :
135766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OSRAM Xenarc Cool Blue Intense D2SOSRAM Xenarc Cool Blue Intense D2SNe shitje jane 2 llamba te markes Osram.Llamba te cilesise me te larte ne treg.

Te blera ne EU dhe te reja ne paketim.Ofrojne optimumin e performances me 5.500 K dhe teknologjine e re nga OSRAM - Xenarc Cool Blue Intense per ndricim te rruges me ngjyre pothuajse te bardhe-kaltert.Xenarc Cool Blue Intense e shnderron naten ne dite

Cmimi: 115.00
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
049169170
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »