SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline per Arkitekture
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:50
ID e produktit :
135821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolinen per studentet e Arkitektures.
- Tavolina eshte krejtesishte funksionale, ajo eshte mjafte e pershtatshme, sidomos per vizatimet e studentëve te viteve te para ne Arkitekture.
- Mekanizmi eshte funksional dhe mundeson ngritjen apo uljen e tavolines ne pozita te ndryshme.
- Vizorja eshte e veta orgjinale.
- Drrasa eshte e pa-grithme ne anen e siperme.
- Transporti i tavolines mund te realizohet nga une.
Arsyeja pse po e shes tavoline eshte sepse ne fund te muajin Tetor do vazhdoj studimet jashte shtetit.
Informata rreth publikuesit
Ernes
Prishtinë
+38649202474
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »