SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhoma e gjumit e perdorur
Çmimi fillestar :
€200.00
Ju kurseni :
€10.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€190.00 Çmimi rritet në €200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:07
ID e produktit :
135857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhoma e gjumit e perdorur. Dhoma eshte e ruajtur dhe shume funksionale. Cmimi i volitshëm 200.00 euro. Tel kontaktues: 049-370-668
Informata rreth publikuesit
Arber
Mitrovicë
044354321
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »