SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❄️❄️ URGJENT JAKNE PER DIMER E RE NGA ZVICRRA ❄❄
Çmimi fillestar :
€26.00
Ju kurseni :
€3.90 (15% zbritje)
Çmimi :
€22.10 Çmimi rritet në €26.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '17
ID e produktit :
135886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES JAKNE 3 HER E VESHUR E ARDHUR NGA ZVICRRA ESHTE SHUME E MIRE DHE SHUME E NXEHTE ARSYEJA E SHITJEN NUMRI I VOGEL
IA VLEN TE BLIHET !!!!!
QMIMI SHUM SHUM I VOLISHTEM
045 521 158 VIBER
Informata rreth publikuesit
PERSON PRIVAT
Prishtinë
045 521 158
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »