SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D3100
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '16
ID e produktit :
135889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aparati Nikon D3100 me dy objektiva, dhe me pajisje tjera si psh. qant. qant objektivi, kabell, mbushes... Aparati eshte ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
Gentian
Prishtinë
+37745290542
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »