SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apliko per Green Card = jeto dhe puno ne Amerike
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
ID e produktit :
135890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apliko per Green Card

adresa: Grand Store kati perdhese

aplikimet individuale:
per personat mbi 18 vjet dhe qe kane mbaruar shkollimin e mesem kushton 10 euro

aplikimet familjare:
bashkshortet dhe femijet nen moshen 21 vjeqare, te gjithe duhet fotografuar dhe mbushur aplikimin kushton 20 euro


Fotgrafimi dhe mbushja e aplikacionit behen ne piken tone, per me shume info kontakto 045 204 704


AFATI I FUNDIT: 07 nentor 2016
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
049049049
GRAND STORE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »