SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjeneratore te Fuqive te ndryshme :
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '17
ID e produktit :
135928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Contanti Generators shpk

Distributor Eksluziv i Aksa Gjenerator te fuqive te ndryshme prej : 10kva - 2500kva

Silent,Automatic me garancion 2 vjeqar , dhe servisim pjese rezerve montim dhe transport ne tere Kosoven.

www.youtube.com/watch?v=YPlm1uZKgcI 
www.youtube.com/watch?v=8tnQkmJxJ3A 
Informata rreth publikuesit
CONTANTI GENERATORS SH.P.K
Fushë Kosovë
045150300
Sllatine - Afer Aeroportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »