SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dyer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '16
ID e produktit :
135988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 dyer t brendshme 2 te dhomave 1 te kuzhines ,si dhe 1 harmonik te perdoruara por te ruajtura mirë janë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arbenitasadiku67
044876386
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »