SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung note 4 32gb full unlock
Çmimi :
€245.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
ID e produktit :
136002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet samsung galaxy note 4 punon teper mir i perdoren dhe eshte pa asnje defekt +37744268264

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhiti
Gjilan
044268264
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »