SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apple TV 3
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
ID e produktit :
136103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Apple TV 3 (3rd Generation) i perdorur minimalisht. Shitet komplet si në foto.

Specifikat:

• Muzik, video, lojra dhe aplikacionet nga iPhone, iPod, Mac, iPad direkt ne TV permes AirPlay;
• WIFI, Bluetooth;
• YouTube, Netflix, NBA etj;
• FULL HD 1080P;
• Ne TV e juaj lidhet me HDMI apo wireless me Airplay per shikim te filmave apo ndegjim te muzikes nga paisjet Apple apo Windows PC.
• Nese e keni te instaluar applikacionin KODI ne PC apo Mac, mund ti shifni filma, seriale si dhe nje numer pakufi kanalesh si Skysport, ABC, ESPN etj.

Nese nuk pergjigjem ne thirrje me shkruani ne Viber sepse mund te jem ne pune.

Tel-Viber: +386 49 346 996
Informata rreth publikuesit
Don
Prishtinë
049346996
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »