SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung galaxy s7 edge I ri
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
ID e produktit :
136124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung galaxy s7 edge i ri ne paket gold platinum 32 giga waterproof rezistent ndaj ujit dhe ekrani i pathyeshem i Ardhur nga Zvicrra ka 2vjet garancion Full unlock punon edhe me kart tkosoves

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
049313975
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »