SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes llaptopa dhe ekrana per llaptopa nga Zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '16
ID e produktit :
136147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes llaptopat te sapo ardhur nga Zvicrra te gjith jan te formatizuar kemi edhe te modelit core duo dhe i5 .
Ekrana per llaptopa
Informata rreth publikuesit
IT-Net
Prishtinë
044300449
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »