SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet sony playstation 3
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
ID e produktit :
136153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sony playstation 3 , ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur. Me lojra origjinale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
049323018
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »