SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastor Belg = Malinois
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
ID e produktit :
136196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Belgen femer eshte race e paster dhe pedigre e paster.
Ajo ka 11muaj edhe pak kerkon mbarsim
Per me shum info dhe foto tjera kontaktoni ne numrin
044-921-855
Informata rreth publikuesit
Tajar
New York, New York
New York, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »