SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Husky
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
ID e produktit :
136204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Kelysh Siberian Husky , Tash nje muaj , jane te gjith kta ne foto gjithsej 4 kelysh , Shum te mir per familje dhe te ndegjueshem .
Te gjith kelyshet jan me sy te kaltert .
Prinderit : Femra (e hint sy te kaltert )
Mashkulli ( i zi me te bardh dhe syt e kaltert )
Telefononi ne kte numer: 045 620 796 ose shkruani ne viber & whatsapp: +37745 620 796
Informata rreth publikuesit
Afrim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »