SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrige
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
136225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 7 karrige statike me cmim 140 EUR(Copa) dhe 50 karrige levizese me cmim 120 EUR/(Copa). Cmimi i diskutueshem nese blihen te gjitha.
karrikat ne gjendje te rregullta,shumica te pa perdorura.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049445534
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »