SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bicikleta
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
ID e produktit :
136249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bicikleta e sapoardhur nga zvicra osht e re dhe osht ne gjendje perfekte .. Qmimi osht i arsyeshem . na kontaktoni edhe ne viber +38649242542

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmir
Mitrovica, Kosovo
049342170
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »