SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Giant Revel 0
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
ID e produktit :
136252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Giant Revel 0 pothuajse e re ,armatizeret rockshox powered by sram,madhisa L,gomat 26×2.35 VeeRubber, pjeset shimano deore dhe shimano alivio etj... per me shum kontakt +38649274539

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
amir
Skënderaj
049274539
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »