SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
** IPHONE 5s ne gjendje perfekte Full Unlock 16GB.*
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
ID e produktit :
136269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5s, ne gjendje perfekte,eshte shume pak i perdorur si dhe osht i rujtur ne extrem shume, sikurse i ri.Pres vetem bleres serioz.
Viber:+37745946211
Informata rreth publikuesit
e.ujkani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »