SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asistence financiare
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
ID e produktit :
136390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania A&Z Consulting, ofron konsulence financiare dhe tatimore, per kategorine e biznesit te vogel dhe te mesem.
Konsulenca ofron: 1)Regjistrimin e biznesit me nr fiskal, nr biznesi, nr tvsh dhe hapjen e llogarive ne ATK. 2) Deklarimin e raporteve mujore (VM,VR,CM,QL, etj) dhe perpilimin e pasqyrave financiare.
Te gjitha keto vetem per 20 euro ne muaj. Na kontaktoni ne adr e email novator@email.com ose kontaktoni nr e tel 045960391
Informata rreth publikuesit
Zamir
Prishtinë
045960391
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »