SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon 70D + 24-105mm L IS USM
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
ID e produktit :
136420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Canon 70D + 24-105mm L IS USM

shume pak i perdorur, thuaja se i ri, eshte perdorur teper pak, per shkak se kur e kemi punesuar Dizajnerin e ri, ai i ka pasur aparturen me te re, dhe kete nuk e kemi perdorur fare.

Posedon Garancion 1 vjecar (tek MEGA ne Prishtine)

Nr: 044 44 55 22
Informata rreth publikuesit
Anart
Ferizaj
044445522
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »