SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Huawei P8 lite Gold
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
ID e produktit :
136467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Huawei P8 lite . I ri vetem 2 muaj I perdorur. Po ashtu eshte Android 6.0 dhe eshte AutoUpdate. Ka mundesi instalimi te Facebook, Instagram, Viber , Snapchat, Aptoide, dhe te gjitha aplikakacionet e Play Store dhe Aptoide. Kamera ka në dispozicion : Panorama, All focus , Professional, HDR etj. -Modeli : ALE-L21-Kamera : 13MP ose 1080P-Emui version : Emui 4.0-Resoluta : 720x1280-Ram : 2.0GB-Total : 16GB-Viti i prodhimit :2016-Vendi i prodhimit : Holandë, Amsterdam. -Dimensionet : 143 x 70.6 x 7.7 mm (5.63 x 2.78 x 0.30 in)-Pesha : 131g-Ngjyra : Gold-etj. Ka ne dispozicion WiFi, Bluetooth, Ultra Battery, Screen Recording, Airplane Mode, Screenshot, Torch, Do not Distrub etj.Ka mundesi lirimi... Per me shume na telefono...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drandy
049 252 943
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »