SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbaj kurse profesionale nga lënda e Kimisë
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
ID e produktit :
136478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.Kursi mhabet per rexhistim në fakultetin e mjekesisë dhe fakultetet tjera ku kanë lendën e kimisë.
2. Për student të të gjitha drejtimeve
3.Për nxënës të shkollës fillore.

Shemsedin Zogaj
Nr. kontaktues : +37744877600
Informata rreth publikuesit
Shemsedin
Fushë Kosovë
+37744877600
rruga shkolla shqipe fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »