SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Husky Mashkull & Femer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
136490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Husky Mashkull dhe Femer jan 1 muajsh
Mund te shiten edhe veq mashkulli veq femera
Husky jan me shendet shumë te mir pa ndonje semundje pesha e tyre 3.5 kg
Huskyt jan te dyt prej nje nëne
Pres blerës Serioz
Per me shum me komtaktoni
049 855001
Viber +38649855001
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »