SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S7 Edge
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
136555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Galaxy S7 Edge, 32 GB, Black. Ne gjendje shume te mire. Vjen me pakete dhe paisje percjellese origjinale.
Informata rreth publikuesit
Agan
Lipjan
049726666
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »