SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes kalldan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
ID e produktit :
136575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kaldan per nxemje qendrore 70 kw prodhimi i firmes Centrometal . KroaciaKaldan mund ta perdorni me dru + qymyr .Ka vendin edhe opcionin ku mund ta perdorni me nafte dhe pelet , vetem ju duhet ta istaloni brenerin .Kaldaja esht e perdorur dhe e mirembajtur .Punon shum mir .Qmimi sipas marrveshjes . Pres vetem blersa serioz .Tel ose vibet +38649 251 162

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Duli
+38649251162
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »