SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FEB GROUP
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
ID e produktit :
136587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Disa Punime.

Ngjyrosje, Dekorime dhe Zbukurime nga Gipsi, sallone, nën kulme, tavana të varur, Termoizolime (brenda dhe jasht), Renovime të
shtëpive të vjetra, glet venecian etj.

Ipko (+386 49 686 492) Viber
Vala (+377 45 702 072)
Informata rreth publikuesit
FEB GROUP
Prizren
+37745702072
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »