SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '16
ID e produktit :
137576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB ,ose ndrroj me iPhone 6 ose iPhone 6sPostuar nëpërmjet celularit.

Telefoni ka dy pika ne ekran perndryshe osht shum i rujtun dhe punon jashtzakonisht mir !
Informata rreth publikuesit
Adnan Adelina
Geneva, Switzerland
+37745642347
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »